Zbieramy środki na remont dachu!


Data dodania: 6.06.2022 Remont dachu w ośrodku rehabilitacji dla dzieci

[ https://zrzutka.pl/t5g64z ]

 

Na portalu zrzutka.pl uruchomilismy mozliwosc dokonywania wplat, o ktore bardzo prosimy!!!!

 
Szanowni Państwo,

z inicjatywy rodziców dzieci z przedszkola integracyjnego, które prowadzi nasze stowarzyszenie obok ośrodka rehabilitacji dla dzieci, rozpoczęliśmy remont dachu, na który wiele lat czekaliśmy. Zaczęło się od ofiarowania nam gontu bitumicznego, potem doszły wpłaty kolejnego darczyńcy, udało się znaleźć firmę dekarską, która podjęłaby się niełatwego zadania - naprawy i położenia nowego pokrycia dachu, naprawy obróbek blacharskich, rynien i innych koniecznych do wykonania prac, tak by dzieciom i dorosłym mającym zajęcia na poddaszu budynku nie ciekło na głowy.
Udostępnij zrzutkę
po raz pierwszy!
Do wpłat darczyńców dołożyliśmy środki własne. W ten sposób uzbieraliśmy całkiem sporą kwotę- 172 201 zł, które zostały już zapłacone, a remont dachu wykonany jest już w 3/4. Łączny koszt pracy przy dachu to kwota 228 869, 84 zł.
Do zapłaty pozostaje kwota 56 668,84 zł.
Każda złotówka wpłacona na ten cel będzie dla nas nieoceniona, gdyż w budynku naszym jest wiele kolejnych potrzeb do zrealizowania - wymiana okien, malowanie elewacji i bieżące koszty malowania, czy napraw instalacji. Budynek jest duży, wykorzystywany na działalność pożytku publicznego w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
Z ośrodka rehabilitacji, założonego przed 30 laty przez pediatrę, panią doktor Marię Drewniak, korzystają głównie niemowlęta i małe dzieci. Specjaliści: lekarze, rehabilitanci, psychologowie i logopedzi dbają, by właściwie rozeznać potrzeby rozwojowe dzieci, rozpoznać ich deficyty i przy pomocy specjalistycznych terapii doprowadzić do jak najlepszego funkcjonowania. Integracyjne przedszkole prowadzone metodą Montessori umożliwia dzieciom zdrowym i dzieciom z deficytami rozwojowymi wspólne dorastanie, właściwy rozwój i przygotowanie do obowiązków szkolnych. Nasze stowarzyszenie prowadzi również szkolenia kadry terapeutycznej w zakresie metod rozpoznawania i terapii dzieci z deficytami rozwojowymi. Budynek przy ulicy Prochowej 12 wspaniałomyślnie użyczyło nam miasto Kraków.
Musimy utrzymać to miejsce w jak najlepszym stanie, by dzieci miały dobre warunki do rozwoju.
Prosimy o Państwa wsparcie!

Więcej o naszej działalności na stronach internetowych: www.prochowa.pl; www.korwr.pl; www.montessori.krakow.pl
 

 

Kraków 2022.06.06

„PODSTAWY DIAGNOSTYKI PEDIATRYCZNEJ W...

Kurs odbędzie się w dniach 28 - 29 września 2024 w godzinach 8.00 - 18.00   Serdecznie...

Kurs: Monachijska Funkcjonalna Diagnostyka...

Zapraszamy na nową edycję kursu Monachijska Funkcjonalna Diagnostyka Rozwojowa 0-6 r.ż. 12-14.04.2024...

Kurs: PODSTAWY DIAGNOSTYKI PEDIATRYCZNEJ W...

Kurs odbędzie się w dniach 18 - 19 listopada 2023 w godzinach 8.00 - 18.00   Serdecznie...

Pokoje gościnne

Na poddaszu budynku dysponujemy kilkoma pokojami gościnnymi.